Dieta Free

47,00 788,00 

Podstawową zasadą DIETY BEZGLUTENOWEJ BEZ LAKTOZY jest wykluczenie z jadłospisu glutenu, a także laktozy. Źródła glutenu takie, jak pszenica, żyto, pszenżyto, orkisz i jęczmień zastąpiliśmy w naszym menu naturalnymi produktami bezglutenowymi. Zamiast mleka krowiego i nabiału stosujemy produkty bezlaktozowe oraz na bazie mleka koziego, owczego lub bawolego, które są lepiej tolerowane przez organizmy osób z nietolerancją laktozy a takze napoje roślinne.

Wyczyść
Wybierz okres dostawy: *

Dieta Gluten Free, czyli dieta bezglutenowa stanowi podstawę leczenia celiakii, alergii i nadwrażliwości na gluten. Właściwe zbilansowanie posiłków w diecie bezglutenowej, dla wielu osób, bywa dużym wyzwaniem. Największych trudności przy komponowaniu diety dostarcza wybór bezglutenowych zamienników tradycyjnych produktów, w taki sposób, aby pokrywały zapotrzebowanie na energię, makro- i mikroskładniki, szczególnie deficytowe w produktach bezglutenowych witaminy oraz związki mineralne.

Skomponowana przez naszych dietetyków, Dieta Gluten Free dostarcza zbilansowane posiłki tworzone z wykorzystaniem certyfikowanych, bezglutenowych zamienników zbóż tradycyjnych, np. bezglutenowych kasz, nasion chia, quinoa, siemienia lnianego, amarantusa oraz ryżu.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że posiłki, które spożywasz na diecie bezglutenowej są bezpieczne oraz dostarczają Twojemu organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, postaw na nasze doświadczenie w komponowaniu takiej diety.

Kukuła Healthy Food należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakia i na Diecie Bezglutenowej. Do przygotowywania posiłków w diecie Gluten Free wykorzystujemy wyłącznie produkty znajdujące się w wykazie produktów bezglutenowych Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Odpowiednio dobrana kaloryczność Diety Gluten Free umożliwi utrzymanie szczupłej sylwetki, zrzucenie nadprogramowych kilogramów lub po prostu optymalne odżywienie organizmu zapewniające jego prawidłowe funkcjonowanie.

 

Dodatkowe informacje

Kaloryczność

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000, 3500

Miasto

Aglomeracje, Aleksandrów Łódzki, Bełchatów i okolice, Brzeziny, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łódź, Ozorków i okolice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Stryków, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz

Aglomeracje

Andrespol, Bratoszewice, Dobroń i okolice, Glinnik, Głowno, Grotniki, Ustronie i okolice, Leźnica Wielka, Lutomiersk, Łask i okolice, Łęczyca i okolice, Łowicz, Osiedle-Niewiadów, Poddębice i okolice, Rąbień, Rokiciny-Kolonia, Rogów i Jeżów, Ruda Bugaj i okolice, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Sosnowiec, Stalowa Góra, Szadek, Tuszyn, Wiśniowa Góra, Zduńska Wola

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Dieta Free”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.