Linia HOME

210,00 1 344,00 

Dania są przygotowywane bez żadnych konserwantów, polepszaczy, glutaminianu sodu ale również bez cukru spożywczego, tłuszczów trans czy jak najmniejszej ilości przetworzonej pszenicy.

Dostawa: Łódź Gratis
Miasta:
Zgierz, Brzeziny, Aleksandrów, Konstantynów, Pabianice, Andrespol, Nowosolna, Tuszyn, Rzgów. Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z możliwości płatności odroczonych nawet do 21 dni dzięki płatnością z PAY PO Sprawdź!

Wyczyść
SKU: brak Kategoria: Tagi: ,

Dla wszystkich osób pragnących zadbać o swoje zdrowie oraz energię niezbędną do funkcjonowania w ciągu dnia na maksymalnych obrotach. Również dla osób, które nie mają czasu na gotowanie i są zmuszone jeść na mieście, często nieprzemyślane dania, które akurat są „pod ręką”. Pakiet ten idealnie pasują również do tych, których po prostu zabija monotonia jedzenia i potrzebują kulinarnych wariacji na najwyższym poziomie!

Dania są przygotowywane bez żadnych konserwantów, polepszaczy, glutaminianu sodu, ale również bez cukru spożywczego, tłuszczów trans czy jak najmniejszej ilości przetworzonej pszenicy.

 

  • Polecana dla osób, którzy chcą się zdrowo odżywiać, nie mają czasu na codzienne różnorodne posiłki
  • skierowana do osób z bardzo szybką przemianą materii, gdzie najważniejsze jest dostarczenie dużej ilości kalorii z węglowodanów

 

Charakterystyka dziennego 5-posiłkowego menu:

– 25% białka
– 65% węglowodanów
– 10% tłuszczu

[elfsight_countdown_timer id=”2″]

Dodatkowe informacje

Kaloryczność

1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000

Okres zamówienia:

1 tydzień bez weekendów (5 dni), 1 tydzień z weekendami (7 dni), 2 tygodnie bez weekendów (10 dni), 2 tygodnie z weekendami (14 dni), 3 tygodnie bez weekendów (15 dni), 3 tygodnie z weekendami (21 dni), 4 tygodnie bez weekendów (20 dni), 4 tygodnie z weekendami (28 dni), Jednorazowe zamówienie (1 dzień)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.