Linia Wege

46,00 69,00 

Zadbaj o zdrowie i środowisko! Spróbuj naszej nowej linii WEGE, jeśli chcesz zmienić swój styl życia na zdrowszy lub po prostu brakuje Ci czasu na przygotowanie różnorodnych i zbilansowanych posiłków. Codziennie świeże i pełne witamin dania WEGE to pierwszy krok do ochrony m.in. przed otyłością, cukrzycą typu drugiego czy nowotworami. Lekko, zdrowo i… kolorowo!

Wyczyść
Wybierz okres dostawy: *

SKU: brak Kategoria:
Jesteś WEGE od jakiegoś czasu, ale brak Ci czasu na układanie zbilansowanej diety lub gotowanie? A może dopiero myślisz o tym, żeby wykluczyć mięso ze swoich posiłków? Jeśli tak, to jesteśmy tu dla Ciebie!

Pozwól nam się przekonać, że wegetarianie nie chodzą wiecznie głodni, zmęczeni i nie mają samych niedoborów – dobrze ułożona, różnorodna, dieta WEGE jest w stanie dostarczyć do naszego organizmu wszystko to, co mięso. A dostarczanie takiej diety z kolei zostaw nam!

Wybierając dietę WEGE, nie tylko robisz przysługę zwierzętom, ale także swojemu zdrowiu! Ograniczenie tłuszczów nasyconych, które znajdują się w mięsie w dużych ilościach, uchroni Cię przed podwyższonym cholesterolem a w efekcie – przed miażdżycą i chorobą niedokrwienną serca.

Ponadto, posiłki WEGE są lekkie i bogate w makro- oraz mikroelementy, co na pewno znajdzie swoje odzwierciedlenie zarówno na Twojej wadze, jak i w Twoim wyglądzie!

Zacznij się z nami zmieniać na lepsze!

 

Dodatkowe informacje

Kaloryczność

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

Miasto

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Brzeziny, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łódź, Pabianice, Rąbień, Rzgów, Stalowa Góra, Stryków, Tuszyn, Wiśniowa Góra, Zgierz