Dlaczego warto stosować zrównoważoną dietę?

Do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania naszego organizmu niezbędne są składni odżywcze takie jak: białka (białka zwierzęce i białka roślinne), węglowodany (proste-cukry, złożone), tłuszcze (roślinne, zwierzęce) oraz składniki regulujące takie jak błonnik czy woda, dodatkowo nasz organizm potrzebuje mikro- i makro- elementów (witamin i minerałów oraz różnych związków podobnych), które wpływają na optymalną wszystkich systemów w naszych organizmie.

Dostępne są liczne publikacje naukowe i badania, które jasno stwierdzają, iż spożywanie jedzenia, w którym brakuje podstawowych składników odżywczych jest CHOROBOTWÓRCZE, wiele poważnych schorzeń wywodzi się z nieprawidłowo stosowanej diety dla przykładu: cukrzyca, nadciśnienie, choroba wieńcowa w konsekwencji nawet zawał mięśnia sercowego, choroba Hashimoto, przewlekle zatwardzenia, bardzło słaba odporność i wiele wiele innych.

Dlatego w trosce o własne zdrowie → KONIECZNOŚCIĄ JEST STOSOWANIE ODPOWIEDNIO ZRÓŻNICOWANEJ DIET!

Kto układa wasze diety:

Diety i szczególne plany żywieniowe, jak również kontole i konsultacje z klientami układa i prowadzi Dietetyk, Trener Personalny, Mistrz Polski w Kulturystyce, Finalista Mistrzostw Europy, certyfikowany specjalista do zwalczania otyłości – Kamil Kluszczyński
Nad przepisami, kompozycjami i daniami kontrole mają kucharze, na czele z Szefem Kuchni Jolantą

W jakich godzinach rozwozicie catering, czy dowóz jest płatny?

Dowóz w Łodzi i okolicznych miejscowościach jest wliczony w cene zestawu.
Catering rozwozimy od godz 4 do 8. Można ustalić inny model dostarczenia posiłków, na koncie jest opcja kontaktu z kierownikiem transportu

Czy dowozicie posiłki do innych miast?

Dowozimy do Łodzi i okolicznych miast i wsi. W tym momencie rozwozimy na terenie Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Rąbienia, Brzezin, Justynów, Andrespol

Czy w ramach cateringu mam dostęp do dietetyka:

Tak jest możliwość konsultacji z dietetykiem, jednak jest to zależne od wybranego pakietu
Linia PRO – ma opieke dietetyka i trenera, ustalany jest harmonogram konsultacji, aby jak najlepiej pomóc klientowi w zrealizowaniu jego celów

Lini HOME – można skontaktować się z dietetykiem w celu pomocy dostosowania najlepszego wariantu żywieniowego, można również już indywidualnie sporządzić harmonogram działania.

Nie jestem osobą sumiennie trenującą, chce schudnąć zdrowo się odżywiając, który pakiet byłby dla mnie najlepszy?

W tym przypadku najlepszym zestawem będzie linia HOME: ma mniej białka, które nie jest potrzebne osobą nietrenującym, dodatkowo są bardzo ciekawie i interesująco zrobione, tylko na zdrowych produktach, więc element znudzenia nie wchodzi w gre.

Czego moge się spodziewać po cateringu:

Przede wszystkim w szybkim czasie: utrata tkanki tłuszczowej lub wzrost masy mieśniowej, a także poprawa cech motorycznych jak szybkość, wytrzymałość, wydlność.
Kolejnym plusem jest o wiele lepsze sampoczucie, które poprawia się dosłownie z tygodnia na tydzień, więcej energii do pracy/życia, mniejsze uczucie zmęczenia, więszka chęć do życia
Ostatni ważny plus: ogromna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na miło spędzone chwile.

Czy pojemniki można podgrzewać?

Tak, nasze nowoczesne pojemniki są  odpowiednio termozgrzewalne, dzięki czemu chronimy je przed zanieczyszczeniami, przed dopływem świeżego powietrza dzięki czemu dłużej zachowują świeżość i smak, są przystosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej razem z folią.

Czy catering możecie dostarczać w rożne miejsca?

Tak, możemy dostarczać w różne miejsca, zawsze tak, gdzie klient potrzebuje, konieczne jest jednak zgłosić zmianę adresu 24 h wcześniej w odpowiedniej rubryce na koncie klienta.

Dużo podróżuje, czy może zablokować catering na czas trwania wyjazdu?

Tak, doskonale rozumiemy, że wielu naszych klientów często wyjeżdża, dlatego serdecznie zachęcamy do zabierania np. podwójnego zestawu na czas wyjazdu, sądzimy, iż takie rozwiązanie pozwoli utrzymać diete, zaoszczędzi czasu, stresu oraz pieniędzy.

Jeżeli jednak chcemy zablokować posiłki to należy użyć odpowiednią opcje w panelu na koncie klienta, czas zablokowania posiłków to 6 rano dnia poprzedzającego wyjazd.

Czy bierzecie pod uwagę niechciane i niepożądane produkty?

Tak, bierzemy pod uwagę szczególne wykluczenia jak np. gluten, laktoza itd. i eliminuje je z diety.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Kluszczyński Fit Catering