Dla kogo?

Dla wszystkich osób, których sport oraz regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna w codziennym życiu i stawiają sobie ambitne cele. Dla tych, którzy potrzebują wszystkiego co najlepsze dla swojego ciała, gdyż oczekują konkretnych rezultatów! Dieta PRO jest indywidualnie dobierana do potrzeb i założeń klienta, obfituje w niezbędną ilość PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA ZWIERZĘCEGO, które jest niezbędne do odbudowy naszych tkanek uszkodzonych podczas aktywności fizycznej,  zbilansowany udział węglowodanów o różnych indeksie glikemicznym (IG, aby nasz organizm miał ciągły dostęp niezbędnej energii, oraz odpowiedni stosunek wszystkich kwasów tłuszczowych do prawidłowego funkcjonowania organizmu na najwyższych obrotach!

Pakiet ten jest również ratunkiem dla osób z różnymi schorzeniami i problemami metabolicznymi (np. chorych na nadciśnienie, chorobę wieńcową, cukrzycę, insulinooporność, osteoporozę, refluks, wrzody żołądka, chorobę Hashimoto) jak również dla osób z alergiami czy NIETOLERANCJAMI POKARMOWYMI.

Pakiet ten eliminuje wszystkie szkodliwe produkty, a jest wzbogacony o niezbędne składniki do poprawy parametrów zdrowotnych, czyli WASZEGO ZDROWIA!

IMG_3980
© Wszystkie prawa zastrzeżone Kluszczyński Fit Catering