fbpx

Opinie klientów

Kluszczyński Fit Catering

Opinie klientów

Anna

dietly.pl
Polecam. Smaczne posiłki, profesjonalna opieka obsługi klienta.

Karena

dietly.pl
Czasami potrawy są mało doprawione, domyślam się ze unikacie soli, ale może warto czymś innym zastąpić? :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona :)

Patrycja Stanny

Facebook
Dieta zupełnie inna niż diety pudełkowe, których miałam okazje spróbować. Różnorodność posiłków oraz ich smak zdecydowanie na plus. Świetnie zbilansowane posiłki przez co nie podjadam a waga spada w dół! No i co najważniejsze, wyniki badań krwii zdecydowanie lepsze!
Polecam z czystym sumieniem ❤️

Agnieszka Krzewińska

Facebook
Smaczne świeże jedzenie, sprawna obsługa. Pokłony dla Pana kierowcy i Pani odbiegające telefony i oczywiście dla kucharza, dietetyka i całej ekipy:)

Natalia Muszyńska

Facebook
Najlepszy catering wegetariański! Posiłki smaczne, zróżnicowane i zdrowe. Moją szczególną uwagę zwróciły lunche (np. ryż z boczniakami😍). Korzystam od jakiegoś czasu i wszystko przebiega sprawnie, świetny kontakt z klientem, kierowca zawsze dostarcza jedzenie na czas. Nie chodzę głodna, a przede wszystkim mam poczucie, że jem zdrowo. Polecam każdemu!

Michał Stokwisz

Google
Jedzenie całkiem dobre, ale kłopoty z dostawą psują wrażenie.

Patrycja Zielińska

Korzystam kolejny tydzień z Państwa cateringu i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam !

Tomasz Braczkowski

Jeden z najważniejszych i z bilansowanych diet jakie ostatnio testowałem. Osobiście polecam. Mnie pomogło na redukcji 3x trening w tygodniu i trzymanie diety to gwarancja sukcesu, ale smak też jest bardzo ważny. Gorąco polecam...

Marek Domański

Facebook
14 stycznia 2021 minął mi dokładnie rok z Kluszczyński Fit Catering (najpierw dieta 2500 PRO do grudnia, potem 2500 Free i nadal kontynuuję). Przez ten czas zgubiłem 20kg (ze 135 do 115) i zszedłem półtora rozmiaru w dół. I osiągnąłem to na samej diecie (w styczniu złapałem kontuzję i nie mogłem chodzić na siłownię, potem lockdown, zamknięte kluby i baseny, przeszedlem na home office - nie sprzyjało to chudnięciu), co wcześniej nie wydawało mi się możliwe 😉 Osiągnąłem to wszystko właśnie dzięki diecie i wywaleniu z menu alkoholu, słodyczy, fastfoodów i przekąsek - została tylko dieta (no dobra, z tym alkoholem to żartowałem... ). Przede mną jeszcze 16 kg do docelowej wagi i wiem, że z Kluszczyński Fit Catering mi się to uda 🙂 Jeśli ktoś z Was się zastanawia czy spróbować, odpowiem, że warto. To po prostu działa 🙂

Norbert Jaros

Google
Smaczne jedzenie.... zbilansowana dieta pomogla mi na redukcji, całkiem dobrze cenowo wypada ;)
Czytaj wiecej