• Linia HOME
  • Linia PRO
  • Catering eventowy
  • Konsultacje

Linia HOME

Idealna dla ludzi dużo pracujących oraz dla tych którzy nie mają czasu gotować zdrowo.

od 49zł/dzień* Więcej

Linia PRO

Dla wszystkich osób, których sport oraz regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna w codziennym życiu.

od 54zł/dzień* Więcje

Catering eventowy

Indywidualne menu na każdą okazję.

od 40zł/osoba Więcej

Konsultacje

Więcej informacji wkrótce.

- Więcej

NIE MASZ CZASU GOTOWAĆ?

WYBIERZ CATERING! DIETETYCZNY Z DOSTAWĄ DO DOMU. Nasi Szefowie Kuchni dokładają wszelkich starań przy wyborze produktów, które tworzą slim food. Ich doświadczenie pozwala na układanie dla Państwa bogatego menu cateringu. Inspirują się kuchniami z całego świata tak, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia i urozmaicać codzienny jadłospis, jednocześnie dbając o to, by żywność była zdrowa i dopasowana odpowiednio do diety.

Nasze aktualności

Zobacz co u nas słychać i bądź na bieżąco

KluszczyńskiFitCatering Team nigdy nie ma dość wprowadzania zdrowych nowości! Sprawdź czy to idealna opcja dla Ciebie!

KOBIECA DIETA LIGHT została stworzona z myślą o Tobie! Schudniesz, Twój organizm nabierze energii, a skóra blasku! Nie musisz martwić się o produkty, my zrobimy to za Ciebie i przywieziemy dania pod Twoje drzwi!

 

Założenia diety są proste:
•    każdego dnia masz dwa główne posiłki (w tym jeden mięsny) i trzy mniejsze
•    jesz dużo warzyw oraz owoców, świeżych i sezonowych, w postaci sałatek, koktajli i smoothie
•    Twoja dieta nie ma więcej niż 2 tyś kalorii
•    czujesz się najedzona, lekka i pełna energii
•    za pięć posiłków przywiezionych pod wskazany adres płacisz tylko 36 zł*

Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania!
biuro@kluszczynskifitcatering.pl

*Cena przy zestawach 5 dniowych diety, to tylko 36zł/dzień.

Nasz Serwis

Dzienne menu jest indywidualnie dostosowane pod względem ilości posiłków i zawartych w nich kalorii. Potrawy dostarczamy na terenie Łodzi z samego rana pod wskazany adres. Gwarantujemy osiągniecie wyznaczonego celu (redukcja masy ciała, przybranie masy mięśniowej, poprawa samopoczucia oraz zdrowia). Zapewniamy konsultacje dietetyczno-treningowe, w ramach trwania cateringu. Układając diety, bierzemy pod uwagę alergie pokarmowe, zaburzenia metaboliczne, stan zdrowia oraz preferencje smakowe.

Co mówią o Kluszczyński Fit Catering

Chcesz wiedzieć co mówią o nas klienci? Poniżej kilka przykładowych opinii.

Prowadzę własną firmę i nie mam czasu gotować. Ogromnym udogodnieniem jest dla mnie forma gotowych, różnorodnych posiłków przywożonych do mieszkania przed wyjściem do pracy. Nie wyobrażam sobie załatwiania wszystkich spraw na mieście i martwienia się o odpowiedni posiłek. Przy pięciu pudełkach w wybranej kaloryczności zawsze czuję się najedzony i wiem, że organizm za każdym razem dostaje zbilansowany zestaw składników odżywczych i witamin. Dla mnie to opcja idealna.

JAREK TOMCZEWSKI

Właściciel firmy
Jestem sportowcem i najważniejsze dla mnie jest, by posiłki zostały skomponowane według mojego zapotrzebowania kalorycznego. Codziennie muszę zjeść ponad 3000 kcal w odpowiednich odstępach czasu. Dania nie mogą obciążać żołądka przed treningiem i uzupełniać utraconą energię po nim. Po rozmowie z dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym jestem zadowolony z wyników. Zawsze świeże i smaczne jedzenie trafia pod moje drzwi. Polecam!

ADRIAN MRÓWCZYŃSKI

Zawodowy sportowiec
Po ciąży było mi bardzo ciężko wrócić do dawnej wagi i formy. Dziecko absorbuje 100% uwagi i nie zawsze miałam czas przygotować sobie zdrowy, pełny witamin posiłek. Podczas karmienia jest to bardzo ważne, dlatego też zdecydowałam się skorzystać z oferty Kluszczyński Fit Catering. Bez problemu wyeliminowano mi produkty, które nie są zalecane tuż po ciąży. Jestem zadowolona z efektów diety. Chudnę, mam dużo energii i więcej czasu na zabawę z synkiem 🙂

MAGDA LIS

Młoda mama
Na diecie Kluszczyński Fit Catering jestem od niedawna i już nie wyobrażam sobie innych pudełek. Jedzenie jest pełnowartościowe, smaczne i zawsze świeże. Zawodowo jestem tancerką, mam nienormowany czas pracy i dlatego zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Posiłki przywożone są zawsze pod wskazany adres, nawet gdy z dnia na dzień go zmieniam. Kontakt z dietetykiem jest profesjonalny, a wszystkie moje sugestie są uwzględnione. Nie lubię wielu rzeczy, dlatego ważna jest dla mnie rozmowa i możliwość wykluczenia niektórych produktów. Wszystkim, którzy nie są zdecydowani, a chcieli by spróbować, polecam Kluszczyński Fit Catering.

MARTA HUMKA

Tancerka
Jako osoba aktywna długo zastanawiałem się nad skorzystaniem z usług cateringu, zacząłem myśleć czy warto. Od kiedy wybrałem firmę KluszczynskiFitCatering, wiem, ze to coś dla mnie. Jem smacznie i co bardzo ważne różnorodne posiłki, które osobiście trafiają w moje gusta. Kiedy przygotowywałem posiłki samemu był to jeden zestaw podzielony na porcje, teraz ciesze się rożnymi smakami w każdym posiłku. Oprócz tego, ze jestem aktywny fizycznie, jestem tez strażakiem, a Catering pomaga mi utrzymać systematyczność jedzenia, kiedy służba jest ciężka, przez co nie podjadam "śmieciowego jedzenia" i właśnie będąc na służbie doceniam to najbardziej. Mając przygotowane posiłki oszczędzam na czasie, mogąc go efektywniej wykorzystać na swoja pasje, jaka jest crossfit, dla mnie wybór KluszczynskiFitCatering przynosi same korzyści, polecam!

DAWID GAZDECKI

Zawodowy strażak

Klika faktów o cateringu

2020

Zrzuconych kilogramów (tysięcy)

202134

Spalonych kalorii

9

Partnerów

77

tysięcy wydanych posilów

Nasi partnerzy

Chcesz do nich dołączyć, napisz lub zadzwoń.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Kluszczyński Fit Catering