Skip to main content

Dieta ketogeniczna

Podstawą diety Keto jest ograniczenie węglowodanów do niezbędnego minimum. głównym źródłem energii dla organizmu są tłuszcze

 

DLA kogo?
Dla osób chcących zrzucić na wadze. Dieta ketogeniczna jest świetnym rozwiązaniem dla osób które mają problemy z gospodarką cukrową w organizmie w tym dla osób chorych na insulinooporoność.

Jest Dla ciebie jeśli?

  • chcesz zrzucić na wadze
  • chcesz ograniczyć węglowodany
ZAMÓW DIETĘ

Dlaczego Keto?

Założenia diety keto są bardzo proste. Opierają się o spożywanie w większości tłuszczów, w mniejszym stopniu białek i praktycznie całkowitym wyeliminowaniu z jadłospisu węglowodanów. Mogłoby się wydawać, że spożywanie samych tłuszczów będzie dla nas szkodliwe, jednak wcale tak nie jest. Przy spożywaniu nieprzetworzonych tłuszczów wysokiej jakości, dieta keto może być jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.

Główną zaletą diety keto jest oczywiście bardzo małe spożycie cukrów, które w większej ilości mogą powodować przybieranie na wadzę. Wyeliminowanie węglowodanów ma bardzo dużo prozdrowotnych korzyści. Na diecie keto spożywa się produkty nieprzetworzone, a zaleca się unikania tłuszczy trans.

Gdy funkcjonujesz na pełnych obrotach, rzadko kiedy znajdujesz  miejsce na gotowanie w swoim grafiku – ale od teraz nie musisz z niczego rezygnować! Dieta WORK została stworzona dla wszystkich, którzy dając z siebie wszystko na co dzień, oczekują tego samego na talerzu.

Podziel się opinią z innymi poszukującymi diety.