Skip to main content

Dieta Wege

Jesteś fanem warzyw, owoców oraz ryb, ale brak Ci czasu na układanie zbilansowanej diety lub gotowanie? A może dopiero myślisz o tym, żeby ograniczyć mięso w swoich posiłkach? Jeśli tak, to jesteśmy tu dla Ciebie razem z dietą WEGE + fish! To idealny moment, żeby zmienić swoje nawyki na lepsze i zdrowsze!

ZAMÓW DIETĘ
fit catering sieradz

Dlaczego WEGE?

Coraz większa ilość osób decyduje się na całkowite lub częściowe wyeliminowanie mięsa z diety. Przyczyny tego mogą być różnorodne, np. etyczne bądź filozoficzne, ale nie zapominajmy o tym, że ograniczenie spożywania mięsa w diecie ma także pozytywny wpływ na jakość naszego zdrowia. Odpowiednio ułożona dieta roślinna w połączeniu z rybą, może uchronić Cię przed wystąpieniem wielu chorób cywilizacyjnych, np. przed otyłością czy chorobami układu sercowo-naczyniowego. Dieta WEGE + fish to zdrowy start w przyszłość.

Każdy organizm potrzebuje konkretnych składników odżywczych do tego, by prawidłowo funkcjonować. W diecie WEGE + fish dokładamy szczególnych starań, aby racjonalnie komponować menu pod kątem białka, ze względu na znaczne ograniczenie spożycia mięsa. W związku z powyższym, w naszych posiłkach znajdziesz dużo świeżych warzyw i owoców sezonowych, rośliny strączkowe czy wegańskie zamienniki mięsa. Zaufaj nam – nawet na chwilę nie zatęsknisz za mięsem!

Ta dieta jest dla ciebie jeśli:

Chcesz zadbać o regularność i jakość swoich posiłków

Potrzebujesz pełnych, dobrze zbilansowanych posiłków

Trenujesz rekreacyjnie i jesteś osobą aktywną

Nie masz czasu gotować, ale chcesz jeść smacznie i zdrowo

Przykładowe menu

Śniadanie

Hummus z pieczywem pełnoziarnistymi i ogórkiem ze szczypiorem

Drugie śniadanie

Sałatka z kukurydzą, papryką i fasolą czerwoną w jogurcie

Obiad

Pulpeciki rybne w sosie koperkowym z pieczonymi ziemniakami

Podwieczorek

Pieguski z serkiem mango

Kolacja

Krem z pora z groszkami ptysiowymi i pestkami dyni
4.9/5 - (12 votes)