Linia Wege

(1 opinia klienta)

46,00 64,00 

Zadbaj o zdrowie i środowisko! Spróbuj naszej nowej linii WEGE, jeśli chcesz zmienić swój styl życia na zdrowszy lub po prostu brakuje Ci czasu na przygotowanie różnorodnych i zbilansowanych posiłków. Codziennie świeże i pełne witamin dania WEGE to pierwszy krok do ochrony m.in. przed otyłością, cukrzycą typu drugiego czy nowotworami. Lekko, zdrowo i… kolorowo!

Wyczyść
Wybierz okres dostawy: *

SKU: brak Kategoria:

Jesteś WEGE od jakiegoś czasu, ale brak Ci czasu na układanie zbilansowanej diety lub gotowanie? A może dopiero myślisz o tym, żeby wykluczyć mięso ze swoich posiłków? Jeśli tak, to jesteśmy tu dla Ciebie!

Pozwól nam się przekonać, że wegetarianie nie chodzą wiecznie głodni, zmęczeni i nie mają samych niedoborów – dobrze ułożona, różnorodna, dieta WEGE jest w stanie dostarczyć do naszego organizmu wszystko to, co mięso. A dostarczanie takiej diety z kolei zostaw nam!

Wybierając dietę WEGE, nie tylko robisz przysługę zwierzętom, ale także swojemu zdrowiu! Ograniczenie tłuszczów nasyconych, które znajdują się w mięsie w dużych ilościach, uchroni Cię przed podwyższonym cholesterolem a w efekcie – przed miażdżycą i chorobą niedokrwienną serca.

Ponadto, posiłki WEGE są lekkie i bogate w makro- oraz mikroelementy, co na pewno znajdzie swoje odzwierciedlenie zarówno na Twojej wadze, jak i w Twoim wyglądzie!

Zacznij się z nami zmieniać na lepsze!

 

Dodatkowe informacje

Kaloryczność

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

Miasto

Aleksandrów Łódzki, Bełchatów i okolice, Brzeziny, Inne miasta, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łódź, Ozorków i okolice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Stryków, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz

Aglomeracje

Andrespol, Bratoszewice, Dobroń i okolice, Glinnik, Głowno, Grotniki, Ustronie i okolice, Leźnica Wielka, Lutomiersk, Łask i okolice, Łęczyca i okolice, Łowicz, Osiedle-Niewiadów, Poddębice i okolice, Rąbień, Rokiciny-Kolonia, Rogów i Jeżów, Ruda Bugaj i okolice, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Sosnowiec, Stalowa Góra, Szadek, Tuszyn, Wiśniowa Góra, Zduńska Wola

1 opinia dla Linia Wege

  1. PatkaW

    Różnorodność posiłków i smaków jak najbardziej na plus! Dobrze zbilansowane i pełnowartościowe posiłki. Polecam z czystym sumieniem. 😉

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.